Nowości w serwisieZapoznaj się z naszą ofertąZapraszamy do sklepuInneO nas - Wczoraj, dziś, jutro...Dane teleadresowe firmy

Serwis korzysta z plików cookies w celach statystycznych i obsługi sklepu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki lub opuść nasz serwis.Zapraszamy do współpracy w testach oprogramowania


Smart

Opracowaliśmy specjalny program instalowany na telewizorach Samsung z funkcją Smart TV. Umożliwia on podgląd z monitoringu Selcamnet w czasie normalnego oglądania programu telewizyjnego. Obraz może być wyświetlany z jednej lub kilku kamer jednocześnie, w małych lub dużych oknach.

Nie jesteśmy w stanie przetestować tego rozwiązania na kazdym sprzęcie, jest tego na rynku zbyt dużo. Do testów nie jest wymagana instalacja oprogramowania Selcamnet na własnym komputerze. Wystarczy zainstalować mały program w odbiorniku telewizyjnym. Obraz z kamer będzie pobierany z serwera zewnętrznego.

Jak zainstalować program na TV? W skrócie, założyć konto o nazwie develop, zalogować się. Wybrać "Ustawienia" - niebieski przycisk, następnie "Opracuj". Z komputera sprawdzić aktualne IP (ważne, jest dynamiczne) na proxy.selcamnet.pl/ip.html, wpisać je do "Ustawienia IP serwera" i następnie wybrać "Synchronizacja aplikacji użytkownika". Program powinien zostać załadowany. Po tej operacji należy wyjść z SMART HUB i wejść ponownie. W menu poszukać ikony nowego programu i uruchomić. Domyślnie program łączy się z kamerami w lokalizacji proxy.selcamnet.pl. W celu testowania z własnymi kamerami należy pobrać wersję DEMO Selcamnet i zmienić adres systemu monitoringu w konfiguracji programu w TV.

Więcej o oprogramowaniu SelCamNet na www.selcamnet.pl.


Widget został napisany przy użyciu SDK Samsung i przetestowany na emulatorach telewizorów. Testujesz na własne ryzyko. Firma nie odpowiada za ewentualne problemy z odbiornikami po zainstalowaniu Widgetu. Proszę nie instalować oprogramowania w telewizorach wersji B, może to spowodować nieprawidłową pracę odbiornika. Wersja przeglądarki MAPLE powinna być minimum 6.0.

Smart